“Zeleni” su u velikom finalu savladali Real Madrid (95:80), a tim iz Atine je imao i navijača u Srbiji i to kod pristalica Partizana. Razlog leži u tome što za PAO nastupaju bivši igrači i ljubimci navijača crno-belih, Matijas Lesor i Joanis Papapetru.
Tako se posle finala oglasio i Džejms Naneli košarkaš Partizana koji je čestitao svojim bivšim saigračima.
– Kraj igre – napisao je Naneli na mreži “X” i označio Lesora i Papapetrua.