PARTIZAN OPET ŽESTOKO KAŽNJEN – UPUTIO APEL GROBARIMA: “Svaki navijač neka se zapita…”

Slušaj vest

Zbog incidenata na utakmici protiv Crvene zvezde, košarkaški klub Partizan je kažnjen sa 50.000 evra i umanjenjem kapaciteta dvorane za 20% na prvoj narednoj utakmici.

Ovim povodom oglasili su se iz Humske i poručili da usled kazne koju je Partizan dobio zbog ponašanja navijača na meču 24. kola protiv Crvene zvezde, prodaje dnevnih ulaznica za utakmicu protiv Baskonije neće biti.

Partizan je usled izrečene kazne pretrpeo ogromnu finansijsku i reputacionu štetu. Ne treba biti mnogo mudar da bi prostom računicom došli do ukupne novčane štete koju će klub pretrpeti usled nemogućnosti prodaje dnevnih ulaznica i same novčane kazne. Ovim putem, KK Partizan šalje apel navijačima da shvate ozbiljnost situacije u kojoj se naš klub nalazi i da nam pomognu u završnici ligaškog dela najkvalitetnijeg evropskog takmičenja. Nikakvi nepromišljeni gestovi i incidenti nastali u afektu, pod naletom emocija, neće nam pomoći u borbi za plasman u narednu fazu Evrolige. Partizan poziva svakog navijača koji dolazi u halu da se zapita da li je vredniji konačan uspeh crno-belih ili prostor za iskazivanje lične frustracije u datom momentu? Navijači, budite uz nas i pružite podršku na način kako ste to radili u najvećem broju slučajeva! Gromoglasno, srčano, ali i pametno! Sada je trenutak da ponovo pokažete i dokažete šta je ljubav prema Partizanu i šta je ona podrška na kojoj nam čitava Evropa zavidi! Srce, ruke, glas! – stoji u saopštenju na sajtu Partizana.

PARTIZAN-PAO_147.JPG
Foto: Starsport

U sklopu navedene kazne, naglašeno je da sektori od ulaza 220 desno, do 226 levo moraju ostati potpuno prazni.

Meč Partizana i Baskonije na programu je u petak 28. ferbuara od 20.30 časova u beogradskoj Areni.

(Kurir sport/KK Partizan)

KK Partizan, Grobari, Evroliga Izvor: Kurir

www.kurir.rs

- Pogledajte najnovije ćlanke -