PARTIZANOVOM KOŠMARU NEMA KRAJA: Kevin Panter želi u jaču ligu – JAVNO se oglasio

KK Partizan prolazi kroz najteži period u poslednjih nekoliko godina. Kao da se još samo čeka meteor da padne na klub, pošto se slučajno ili namerno nevolje nižu jedna za drugom.

Možda stiže još jedna, ovog puta u režiji Kevina Pantera. Neki bi rekli – opet.

Amerikanac ima ugovor sa Partizanom do 2025. godine, međutim pojavila se jasna naznaka da bi on više voleo nešto drugo.

 

 

 

Ne može se previše zameriti budući da je u pitanju najbolja liga sveta, ali on kao kapiten bi trebalo više da razmišlja o finalnoj seriji Superlige Srbije protiv Crvene zvezde. Naročito ako se uzme da se nije baš proslavio u finalu ABA lige protiv istog rivala.

O čemu se radi? Naime, poznati američki sportski analitičar Rahim Palmer javno je pohvalio Pantera rekavši da bi voleo da Pantera vidi u NBA ligi.

Kapitenu crno-belih se toliko dopala ova zamisao da ju je podelio na svom Instagram storiju.

Naravno, komentar i jeste bio laskave prirode, ali da bi se realizovao morao bi Panter da napusti Partizan i to definitivno nije smer razmišljanja koji prija navijačima Parnog valjka, sigurno ni saigračima.

On kao zvanični lider ekipe bi to morao da zna…

Najnovije vesti o KK Partizan možete naći OVDE.

 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -