PEŠIĆ U SRPSKOJ KUĆI: Nadam se da ćemo znati da proslavimo ovaj uspeh

– Radujem se što sam ovde, u pravom ambijentu Srpske kuće i što mogu da se pohvalim da smo i mi osvojili medalju. Zahvaljujem svima na strašnoj podršci, osetili smo to. To nam je uvek dodatni impuls da damo sve od sebe – rekao je Pešić. 

Dodao je da su srpski košarkaši imali tri vrlo izazovne utakmice i da su dali sve od sebe. 

– Čestitam igračima na trudu i zalaganju, idemo kući posle pobede i nadam se da ćemo znati to da proslavimo – zaključio je Pešić. 

Srbija je u meču za bronzanu medalju danas pobedila Nemačku rezultatom 93:83 i tako osvojila bronzanu medalju. Doček srpskih sportista koji su osvojili medalje u Parizu biće priređen u utorak uveče.

- Pogledajte najnovije ćlanke -