Pevačica POVREĐENA – Prvo oglašavanje Aleksandre Mladenović nakon UDESA: “Od ŠOKA se ne…”

Pevačica Aleksandra Mladenović je sinoć doživela udes u Beogradu. 

Prema saznaju ona je odmah nakon nesreće otišla u Urgentni centar kako bi detaljno bila pregledana, a sada se oglasila i pevačica i iznela detalje o udesu.

– Kada se desio udes sama sam bila u automobilu, sve se dogodilo u blizini zgrade gde živim. Od šoka se ne sećam ničega. Zahvalna sam Bogu sto sam ostala živa i to mi je u ovom momentu najvažnije. Sada sam kod kuće i oporavljem se – rekla je Aleksandra. 

Aleksandra Mladenović
Aleksandra Mladenović / Izvor: ATA images/M. M.

Aleksandra je posle udesa kolima Hitne pomoči prevežena u Uregentni centar gde su konstatovana uganuća i povreda leve noge.

Kako se na samoj fotografiji može videti, njen automobil je udaran celom vozačevom levom stranom, a usled bezbednosti otvorili su se i vazdušni jastuci koji su sprečili loš ishod u nezgodi. 

Aleksandra Mladenović
Aleksandra Mladenović / Izvor: Privatna arhiva

- Pogledajte najnovije ćlanke -