Danas oko 21 čas došlo je do napada ma konduktera i jednog putnika u vozu na relaciji Novi Sad-Sombor-Subotica.
Kako se saznaje iz preduzeća SrbijaVoz, putnik je bio u vidno alkoholisanom stanju i u jednom momentu je nasrnuo na drugog putnika i konduktera bez prethodnog kontakta.
Putnik i kondukter nisu zadobili teže povrede, a nakon uviđaja, voz će nastaviti kretanje, a kondukter će nastaviti smenu nakon što je dao izjavu policiji.
Izvor: Srbija Danas/Telegraf/N. B.