PITAO ZA SMER ULICE, PA SE VRATIO SA SAMOSTRELOM! Novi detalji stravičnog napada na žandarma ispred ambasade Izraela!

Napadač koji je danas oko 11 sati samostrelom pogodio pripadnika Žandermerije (34) u vrat ispred ambasade Izraela u Beogradu, prema nezvaničnim saznanjima prvo je prišao ranjenom žandarmu da ga pita za smer ulice.

Nakon što je žandarma pitao za smer ulice, napadač se nakon deset minuta vratio sa samostrelom i pogodio pripadnika Žandarmerije.

Policajac je potom, nezvanično, sa strelom u vratu ispalio metak u napadača.

Pripadnik Žandarmerije ima povredu karotide i u svesnom stanju prevezen u Urgentni centar, gde će biti izvršena operacija vađenja strele iz vrata. Sve okolnosti napada kod ambasade Izraela i mogući motivi se ispituju.

Izvor: Srbija Danas/Blic

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -