PLAVCI PRAVE TIM ZA SLEDEĆU SEZONU! Stiglo prvo pojačanje u Čelsi

Engleski fudbaler Tosin Adarabiojo novi je igrač Čelsija, saopštio je danas klub iz Londona.

Adarabiojo (26) je sa Čelsijem potpisao ugovor na četiri godine, u klub dolazi iz Fulama.

-Čelsi je veliki klub i ovo je momenat ostvarenja za mene. Rođen sam pet kilometara od Stamford bridža, ovde sam debitovao kao igrač. Veoma sam uzbuđen i nadam se da ću pomoći klubu da krene u željenom smeru – rekao je Adarabiojo za klupski sajt.

Engleski fudbaler je prvo letnje pojačanje Čelsija, u karijeri je igrao za Vest Bromvič i Blekburn.

Čelsi je početkom nedelje promovisao novog trenera Enca Maresku.

- Pogledajte najnovije ćlanke -