Plivačica ODSTRANJENA sa Olimpijskih igara! Smesta poslata kući, uradila je NEOPROSTIVU STVAR

Brazilska plivačica Ana Karolina Vijeira poslata je kući s Olimpijskih igara u Parizu, dok je njen kolega Gabrijel Santos dobio upozorenje nakon što su napustili selo bez dogovora s čelnicima ekipe. Ovo je objavio Brazilski olimpijski komitet (BOK).

Dvoje plivača napustilo je Olimpijsko selo, u kojem boravi većina sportista za vreme OI u Parizu, a prekršaj je otkriven nakon njihovih objava na društvenim mrežama. 

BOK je odlučio da kazni sportiste, ali je Vieira na “neuljudan i agresivan način” osporila odluku čelnika reprezentacije.

– Kao rezultat toga, Gabrijel Santos je dobio upozorenje, dok je Ana Karolina Vijeira otpuštena iz delegacije. Ona će se odmah vratiti u Brazil – objavio je Brazilski olimpijski komitet. 

– Nismo ovde došli na odmor i na provod. Ovde se borimo za Brazil, za 200 miliona poreznih obveznika koji rade za nas – kazao je vođa brazilske plivačke reprezentacije Gustavo Otsuka.

- Pogledajte najnovije ćlanke -