POBEDA ZA KRAJ: Srbija nadigrala domaćina u poslednjem meču pred OI

Izabranice Đovanija Gvidetija su nadigrale domaćina turnira Poljsku rezultatom 3:1 po setovima 17:25, 25:21, 25:15, 25:19, posle 97 minuta igre. 

Srbija je tako turnir završila sa dve pobede protiv Francuske i Poljske, dok je poražena u duelu protiv Dominikanske Republike.

Najefikasnija po običaju je bila Tijana Bošković sa 25 poena, a dvocifren učinak imale su i Sara Lozo sa 13 i Maja Aleksić sa 12 poena. Kod Poljakinja se istakla Malvina Smarek sa 14 poena.

Srpske odbojkašice se u subotu 20. jula vraćaju za Beograd, a odlazak u Pariz je planiran za utorak 23. jul.

- Pogledajte najnovije ćlanke -