POGINUO ČOVEK (39) KOD ŽIVINICA: Motociklom sleteo sa puta, u bolnici podlegao povredama

Muškarac (39) iz Tuzle, preminuo je u Službi hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Živinice.

Kako navode mediji, on je podlegao povredama zadobijenim u saobraćajnoj nesreći u mestu Šerići, saopštili su iz Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona. 

Stradali muškarac (39) je vozeći motocikl “aprilija” sleteo sa puta, pri čemu je teško povređen i dovezen u besvesnom stanju u Dom zdravlja Živinice.

Nakon ukazivanja pomoći i borbe dežurnog lekara za život čoveka, mogli su samo da konstatuju smrt.

Saobraćajna nesreća se dogodila juče oko 16:20 časova. Policija je obavila uviđaj.

Izvor: Srbija Danas/Agencije

- Pogledajte najnovije ćlanke -