Zlato je pripalo Novaku Đokoviću, vaterpolistima, i strelcima Damiru Mikecu u paru sa Zoranom Arunović; srebrom se okitila tekvondistkinja Aleksandra Perišić, a bronzu oko vrata doneli su košarkaši.
Posle uspešne “žetve”, naši olimpijski junaci biće dočekani ispred Skupštine u Beogradu.
A na doček je stigao ogroman broj ljudi, prava reka se napravila.
Na snimcima možete videti kako izgleda centar Beograda.
UŽIVO PRENOS DOČEKA MOŽETE PRATITI OVDE.