Policija ISELJAVA Vesnu de Vinču IZ NJENOG DOMA: Potresan snimak, ona u suzama (VIDEO)

U videu se jasno vidi koliko joj je teško.

Dom Vesne de Vinče u Beogradu punih 19 godina bio je u prelepom delu Begrada, na splavu sa pogledom na Kalemegdan.

Vesna je godinama živela na brodu, ali se preselila na Vračar kako bi bila uz majku i brinula o njoj. Nažalost, nakon što je pre tri godine izgubila majku, Jugovićeva se vratila u svoju oazu na vodi koju zove “De Vinča Boat”.

Vesna je od broda napravila pravu oazu sreće, gde se nije moglo reći da li je lepše posmatrati izlazak ili zalazak sunca.

Nažalost, od danas dom Vesne de Vinče više neće biti na ušću Save u Dunav.

Na svom profilu na Instagramu objavila je uznemirujući snimak na kom se vidi da se Vesna iseljava sa splava. Kolumalna policija je stigla, kao i mehanizacija koja će odvući brod sa obale.

– Ostavljam 19 godina za sobom i idem dalje – uplakano je poručila Vesna svojim pratiocima.

Na snimku se može videti kako se Vesna iseljava sa koferima punih uspomena i u 66. godini život kreće ispočetka.

Pogledajte prilično emotivan i uznemirujuć video koji je Vesna objavila na Instagramu.

Detaljnije pogledajte ispod.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -