POLICIJA NA NOGAMA: Troje dece NESTALO iz doma za mlade, viđeni sa NEPOZNATOM osobom kada im se gubi svaki trag

Od nedelje uveče, Ajla-Džolin (12), Can-Tiran (11) i Georgije (9) nestali su bez traga. Oko 22.30 sati oni su napustili ustanovu kod Norderšteta nakon svađe sa jednim od zaposlenih.

Otada policija traga za njima, a objavila je i fotografije devojčice i dva dečaka.

Nadležni su sada uspeli da rekonstruišu barem deo njihovog kretanja.

– Otada smo uspeli da odredimo da su deca bila na železničkoj stanici u Elmshornu dva sata nakon što su nestala, posle ponoći. Nakon što smo pregledali video zapise, troje dece je bilo u društvu ženske osobe, o kojoj više nemamo informacija – rekli su iz policije.

Za sada nema više informacija o nepoznatoj osobi. Istraga je, međutim, pokazala da su žena i troje dece zajedno putovali vozom AKN (A2/A3) preko Henstedt-Ulzburga do Elmshorna, a zatim su prošli kroz pešački tunel do perona sa polaskom voza prema Hamburgu.

– Istraga je u toku i trenutno se fokusira na dalju procenu video snimaka i na istrage u ličnom okruženju – rekli su nadležni.

Policija moli sve koji imaju bilo kakve informacije o deci da se jave.

Izvor: Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -