U Beogradu je policija uhapsila američkog državljanina koji je kod sebe imao pištolj i municiju.
Prema prvim informacijama, muškarac se dovodi u vezu s lokalnim kriminalnim grupama, što je izazvalo zabrinutost među sigurnosnim službama.
Uhapšeni je trenutno pod istragom bezbednosnih službi koje detaljno ispituju sve okolnosti njegovog boravka u Srbiji.
Više javno tužilaštvo u Beogradu takođe je uključeno u slučaj kako bi se utvrdila puna istina o ovom incidentu.