POLUDEO JE: Legenda Partizana napala sudije sa prvog meča finala ABA lige

Ekipe su na maloj rezultatskoj razdaljini tokom celog duela, a napeto je i pored terena. 

Predsednik Vojvodine i legenda Partizana, Željko Rebrača je isključen u prvom poluvremenu usled izliva besa na sudije ovog duela. 

Pravdu na meču dele isti arbitri kao u prvoj utakmici finala ABA lige između Crvene zvdeze i Partizana. To su Slovenac Saša Pukl, Luka Kardum iz Hrvatske i Milivoje Jovčić iz Srbije.

Željko Rebrača
Željko Rebrača / Izvor: MN Press

U prvom duelu u Novom Sadu, slavio je Spartak poenom prednosti, a pobednik finalne serije biće ekipa koja bude imala veći broj poena na dva susreta. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -