Posle prvog poluvremena drugog duela polufinala plej-ofa šampionata Srbije košarkaši Partizana kao gosti vode protiv Mege sa 47:41.
Izabranici Želimira Obradovića su kompletnu prvu četvrtinu kontrolisali rezultat i na mali odmor su otišli sa dvocifrenim vođstvom 28:18.
MEGA – PARTIZAN 41:47 (18:28, 23:19)
Dvorana: “Dejan Milojević”
SUDIJE: Obrknežević, Stefanović, Pešić.
MEGA: Filips, Milijašević, Jelavić, Marković, Popović, Iljasolu, Đurišić, Kovačević, Petrović, Jović, Mušicki, Malovec. Trener: Barać.
PARTIZAN: Smit, Ledej, Drezgić, Avramović, Panter, Smailagić, Jaramaz, Dimitrijević, Trifunović, Anđušić, Ponitka, Kaboklo. Trener: Obradović.
Uspeli su do poluvremena košarkaši Mege malo da smanje prednost gostiju, ali se čini da bi bilo veliko iznenađenje ako bi došlo do trećeg meča.
U prvom susretu su crno-beli su kao domaćini u “Areni” trijumfovali rezultatom 82:72 (22:22, 18:20, 23:13, 19:17).
Mesto u finalu je prva obezbedila Crvena zvezda koja je dva puta bila uspešnija od FMP-a u polufinalnoj seriji