PONOSNI TATA! Veljko Ražnatović izveo Bogdanu i Isaija iz porodilišta, NE KRIJU sreću zbog trećeg sina

Oni su se uputili u vilu na Dedinju, a uskoro će se vrtiti u Titel gde inače i žive.

Veljko Ražnatović i njegova supruga Bogdana Ražnatović dobili su trećeg sina kom su dali ime Isaija.

Bogdana Ražnatović danas je izašla iz porodilišta, a po nju je došao suprug Veljko Ražnatović.

Veljko je najpre sa prijateljem izneo stvari iz porodilišta, a onda je otišao po Bogdanu i sina.

Bogdana se porodila pre tri dana, a sve vreme je imala naočare na licu. Ubrzo su se zajedno uputili u domu na Dedinju.

Povodom rođenja malog Isaija bila je organizovana proslava u vili na Dedinju.

Na proslavi koja je trajala do kasnih večernjih sati prisustvovale su i brojne javne ličnosti među kojima je bila kuma Svetlane Cece Ražnatović, Viki Miljković.

Podsetimo, Bogdana Ražnatović treći put se porodila carskim rezom, a ona i Veljko sinu su dali ime Isaija, koje ima snažno značenje.

Inače, Ceca je tada otkrila kako je Bogdana podnela porođaj.

– Čule smo se više puta danas. Brzo se probudila iz anestezije. To je žena zmaj, nisam ni sumnjala – rekla je folk diva, a onda progovorila o nesvakidašnjem imenu koje su Bogdana i Veljko dali nasledniku:

– Što bih se pitala za Veljkovo dete? Prelepo je ime i nesvakidašnje, bila sam iznenađena kada su njih dvoje odlučili da daju to ime – rekla je Ceca.

- Pogledajte najnovije ćlanke -