PORODIČNO NASILJE U LAZAREVCU! Pobegao iz popravnog doma pa pretio majci i braći da će ih sve pobiti, MAJKA potražila pomoć policije

Policija u Beogradu uhapsila je mladića (19) zbog nasilja u porodici.

On je bio u vaspitno-popravnoj ustanovi u Nišu zbog niza krivičnih i prekršajnih dela koje je počinio kao maloletnik. Međutim, on je pre tri meseca pobegao i došao kod majke i braće.

Od tada je počeo da im preti da će ih ubiti.

Nasilje je kulminiralo u subotu kada je nesrećna žena potražila pomoć policije u Lazarevcu.

Mladić je ubrzo uhapšen i njemu je određeno policijsko zadržavanje.

Izvor:Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -