PORUKA KOJA MU NAJVIŠE ZNAČI: Bravo deda, idemo po onu koja još fali

Duel u Bersiju je pratio i nekadašnji košarkaš, a sad operativac Bajern Minhena, Marko Pešić inače sin selektora Srbije. 

On se oglasio na društvenim mrežama gde je poslao poruku ocu Svetislavu.

– Bravo deda, idemo po onu koja još fali – napisao je Marko.

Inale Svetislav Pešić je osvajao sve što je bitno u evropskoj košarci osim medalje na Olimpijskim igrama.

- Pogledajte najnovije ćlanke -