Duel u Bersiju je pratio i nekadašnji košarkaš, a sad operativac Bajern Minhena, Marko Pešić inače sin selektora Srbije.
On se oglasio na društvenim mrežama gde je poslao poruku ocu Svetislavu.
– Bravo deda, idemo po onu koja još fali – napisao je Marko.
Inale Svetislav Pešić je osvajao sve što je bitno u evropskoj košarci osim medalje na Olimpijskim igrama.