POSLE 13 GODINA U KLUBU Fudbaler napustio Crvenu zvezdu, preteško mu je: “To ne može da se shvati, to ne može da se plati…”

Nakon dolaska u Bačku Topolu, Radojević (20) se biranim rečima oprostio od kluba u kom je proveo 13 godina.

– Odlazak iz Crvene Zvezde nakon trinaest godina nije nimalo lak. Ovde sam odrastao, sazreo kao igrač i osoba… Zvezda je mesto gde se rađaju snovi i gde svaki mladi fudbaler dobija šansu da postane deo nečega većeg od sebe. Zahvalan sam na svakoj prilici, svakom savetu i svima koji su verovali u mene od prvog dana. To ne može da se shvati, to ne može da se plati – napisao je Radojević.

Inače, ovaj fudbaler je prošao čitavu omladinsku školu kluba iz Ljutice Bogdana

Takođe je nosio dres ekipe Grafičara da bi potom odatle bio prekomandovan u prvi tim, odakle je i prešao u TSC.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -