POSLE MAJSTORICE SA MEGOM: Zek Ledej dobio batine u svlačionici (VIDEO)

Posle trijumfa bilo je više nego veselo u svlačionici crno-belih.

Zek Ledej je proslavio 30. rođendan.

Na poklon je dobio tortu, a od saigrača “batine” što je postala tradicija prilikom proslave rođendana u crno-belom taboru.

 Jedva se Amerikanac nekako odbranio od nasrtaja saigrača.

A, onda je stigla i torta… Jedva je i svećice ugasio, i tu su ga ometali.

Svoju “porciju” pre meča dobio je i mladi Aleksa Dimitrijević, koji je napuni 18 godina i oduševio igrom na debiju protiv Mege.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -