POSLE SAMO JEDNE GODINE U ZVEZDI: Napustio je klub i VEĆ se dogovorio s novim!

Posle samo jedne sezone u Crvenoj zvezdi, došlo je vreme da Lazar Nikolić napusti stadion “Rajko Mitić”. Bočni fudbaler se sporazumno razišao sa crveno-belima.

Njegovi pregovori sa Vojvodinom idu u pravom smeru i gotovo sigurno će naredne sezone nositi dres Novodađana. 

Biće deo tima koji se bori za učešće u Ligi Evrope, a trebalo bi da njegov ugovor bude na tri godine.

Nikolić (24) je pre Zvezde bio član OFK Beograda, Partizana, SPAL-a i Javora, s tim što je ostavio traga jedino u Ivanjici.

Ima nadimak Basta po nekadašnjem Zvezdinom beku Dušanu Basti, fizički pomalo podseća i na Filipa Stojkovića (takođe beka), tako da je i sa te strane donekle jasna linija zašto je klub sa Marakane od njega imao očekivanja.

Šalu na stranu, rođen je 1. avgusta 1999. godine u Leskovcu, a iako mu je primarna pozicija desni bek, može da postane i krilni napadač po potrebi.

Najnovije vesti o FK Crvena zvezda možete naći OVDE.

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -