POSLE TRI GODINE U PARTIZANU: Ledej potpisao za crveno-bele

Bio je ljubimac navijača, ali je napustio Partizan godinu pre isteka ugovora.

Zek Ledej odlučio je da nastavi karijeru u Olimpiji iz Milana, kluba u kojoj je igrao pre nego što je stigao u Beograd.

Iskusni krilni centar je potpisao ugovor na dve godine. 

Podsetimo, Ledej je sa italijanskim klubom učestvovao na fajnal-foru Evrolige u sezoni 2020/2021.

- Pogledajte najnovije ćlanke -