POSLE VAŽNOG TRIJUMFA: Nađ istakao jednog fudbalera Partizana – on je heroj

Partizan je savladao Čukarički rezultatom 1:0 u šestom kolu plej-ofa Superlige Srbije. Posle susreta su treneri izneli utiske.

Prvo je pričao Goran Stanić, strateg Čukaričkog.

– U prvom poluvremenu smo imali četiri, pet dobrih šansi. Obično stigne kazna. Mislim da smo iz jedinog šuta u okvir primili gol. Čestitam im. Možda je trebalo da brži pas imamo ka napred. Ali nemam šta da zamerim sem realizacije – rekao je Stanić.

Posle se obratio i Albert Nađ, trener Partizana.

– Mogu da budem sa ispunjenim ciljom, ali ne i sa prvim poluvremenom. Nismo igrali onako kako smo hteli. Moram da pomenem Jovanovića koji cele sezone fantastično brani, danas bar tri, četiri sigurna gola. Posle u drugom poluvremenu Čukarički nije imao veće šanse – rekao je Nađ i nastavio:

– Pre ovoga su mi rekli da tri godine nismo pobedili Čukarički. Mislim da je to nervoza, strah. Bilo je grča, pravili su nam problem, to smo ispravili u drugom delu meča. Defanzivno smo dobro radili u nastavku. Ono što je najbitnije ispunili smo cilj kad smo ušli u plej-of. Nadam se pobedi i u narednoj utakmici – zaključio je Nađ.

Najnovije vesti o FK Partizan možete naći OVDE.

- Pogledajte najnovije ćlanke -