Delije je kupio sjajnom partijom protiv Partizana u Evroligi kada je upisao 14 poena i bio jedan od najboljih u ubedljivoj pobedi svog tima.
Iako se na kraju sezone znalo da neće ostati u Zvezdi, brzo je došao do novog angažmana.
On je potpisao ugovor sa Nju Zeland Brejkersima, članom australijske NLB lige, prenosi ESPN.
Gilespi je pored Zvezde igrao u Bajernu u Evropi, kao i u Orlndu u NBA ligi.