POTVRDILA KENSINGTONSKA PALATA: Princeza Kejt prisustvovaće finalu Vimbldona

Princeza od Velsa Kejt Midlton prisustvovaće u nedelju muškom finalu na turniru u Vimbldonu, potvrdila je Kensingtonska palata.

To će biti drugo pojavljivanje Kejt Midlton u javnosti, od kada je u martu objavila da boluje od raka, prenosi Skaj njuz. 

Princeza je, nakon što je objavila da boluje od raka, prvi put u javnosti bila prisutna 15. juna, na manifestaciji “Trooping the Color”. 

Ona je u martu saopštila da od februara prima preventivnu hemoterapiju, ali nije navela o kojoj vrsti raka je reč. 

Uoči svog prvog pojavljivanja u javnosti, Kejt Midlton je rekla da se nada “da će biti i na drugim javnim događajima koji su planirani tokom leta”, ali da ništa ne može sa sigurnošću da potvrdi.

U finalu Vimbldona sastaju se Novak Đoković i Karlos Alkaraz.

- Pogledajte najnovije ćlanke -