POVREDA, SUZE, PA SJAJNA VEST: Angelina Topić u finalu skoka u vis (VIDEO)

Izgleda da nema velike sreće bez velike patnje. To je na svojoj koži osetila i Angelina Topić u kvalifikacijama skoka u vis na Olimpijskim igrama u Parizu.

Mlada srpska šampionka (19) povredila je desni skočni zglob na zagrevanju, ali je skupila snagu i izašla na takmičenje.

Uspela je Topićeva da preskoči 1,88 i 1,92 metara iz trećeg pokušaja, ali je tri puta rušila letvicu na 1,95 metara.

Rsplakala se Angelina posle neuspešnih skokova, ali nije bilo potrebe za suzama. Srpkinja je ušla u finale sa deobe 12. pozicije sa Amerikankom Vašti Kaningem, pa će u finalu skakati takmičarka više od redovnih 12. 

OVDE pročitajte kako su hronološki tekle dramatične kvalifikacije.

Finale je na programu u nedelju, 4. avgusta od 19.55 časova. Samo da se Angelina oporavi…

- Pogledajte najnovije ćlanke -