Kada je došla da ga traži, nije ni slutila da se iza vrata od stana krije tragedija. Ekipa Hitne pomoći je mogla samo da ustanovi smrt.
Velibor Miljković, u narodu puno poznatiji kao Toni Montano juče je pronađen mrtav u svom stanu.
Novinarska ekipa je posetila zgradu u kojoj je preminuo muzičar, a na vratima njegovog stana našli su zalepljen papir na kom je ispisana poruka.
– Toni, javi mi se. Nisi dostupan – pisalo je u poruci i ostavljen je broj telefona.
Poslednju poruku Toniju napisala je Anastasija koja je agent za nekretnine, a za “Kurir” je otkrila da se našla ispred vrata stana kada je došla policija.
– Ja sam zvala policiju. Bila sam ispred stana kada su ga zatekli i to u užasnom stanju. Verovatno je pre nekoliko dana preminuo – rekla je Anastasija.
Podsetimo, kako je “Kurir” preneo, policijska patrola je na licu mesta zatekla sestru od strica preminulog Miljković Velibora, poznatijeg pod umetničkim imenom Toni Montano. Ona je izjavila da joj se brat nije javljao na telefon i nije otvarao vrata od stana. Angažovali su bravara koji je otvorio stan, gde je u fotelji zatečen muzičar. Na lice mesta izašla ekipa Hitne pomoći koja je konstatovala smrt. Uviđajna ekipa izvršila uviđaj i zapečatila stan. Nema tragova nasilne smrti. Telo vozilom saniteta preveženo na Institut za sudsku medicinu.
Komšinica otkrila šta se dešavalo u zgradi
– Dolazila je policija, forenzičari i hitna pomoć jer su ga zatekli na fotelji. Sestra od strica ga je zvala ali se nije javljao. Stan je prodao i trebalo je da se preseli u Leskovac, jer tamo ima ogromnu porodičnu kuću. Videla sam ga pre par dana, došao je po stvari jer je krenuo da se iseli, izašao je sa nekim torbama. On nema nikog, otac i majka su mu umrli, koji su bili divni ljudi. On u poslednje vreme psihički nije bio dobro. Do jednog perioda je bio super komšija, skroz okej, onda je malo psihički posrnuo, bolest je čudna stvar, pogotovo te vrste. Svi su njemu pomagali, nije bio usamljen sa te strane. Nekad je umeo da bude prek i prgav, ali verovatno zbog te samoće. Toni nije imao ljubav i pažnju i zbog toga nije bio psihički dobro poslednjih dana, samoća ga je ubila. Šteta, bio je velika zvezda i mogao je da ide u jednom lepom pravcu, ali je posrnuo – rekla je ona za “Telegraf”, dok je druga komšinica, starija žena, potvrdila da je dolazila policija.
Izvor: Kurir/Jovana Matić Đokić/Prenela I.R.