Crvena zvezda će prvi i treći meč finalne serije (ako bude bilo potrebe da se on igra) igrati u hali „Aleksandar Nikolić“.
Predsednik crveno belih Nebojša Čović zato je pozvao navijače da dođu ispune tribine, osvrnuvši se na to što je i Partizan nedavno imao selidbu iz Arene u popularni Pionir.
-Videli smo da neki mogu da smeste 17 hiljada u Pionir, možemo i mi naših 12. Očekujem fer i sportsko navijanje. Naši navijači su stvarno najbolji a ne licemerno najbolji – rekao je Čović.
Predsednik Zvezde je pričao i o važnosti Košarkaške lige Srbije.
-Nama je važna naša domaća liga. Dođite da krunišemo jako tešku i specifičnu sezonu iza nas – zaključio je Čović.