PREDSEDNIK VUČIĆ POLOŽIO CVEĆE U RIBNIKARU: “Izražavam iskreno i najdublje saučešće porodicama ubijenih,neka počivaju u miru!”

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić položio je cveće u školi “Vladislav Ribnikar” na godišnjicu ubistva devet učenika i radnika obezbeđenja ove škole.

 – Pre tačno godinu dana, svanulo je poslednje školsko jutro za naših devet anđela i čoveka koji ih je čuvao i o njima očinski brinuo. Prošla je godina od nezapamćene tragedije koja je ostavila neizbrisiv ožiljak na duši cele zemlje, ali nisu prošli bol, neverica i neizmerna tuga – napisao je Vučić i dodao:

 – Iza bezumnog čina koji je u trenu ugasio živote, budućnost i snove Ane, Sofije, Mare, Andrije, Bojane, Angeline, Eme, Katarine, Adriane i njihovog čika-Dragana, ostala je praznina, ali i strašna opomena celom društvu da svim snagama čuvamo našu decu od svakog zla, opasnosti i pretnje – napisao je predsednik.

Na to nas obavezuju njihovi snovi i sve ono što su mogli da postanu, poručuje predsednik i dodaje da ćemo učiniti sve sve da se kao zemlja uzdignemo posle ovog užasa koji nas je zadesio.

 – Izražavam iskreno i najdublje saučešće porodicama ubijenih. Neka počivaju u miru – završio je predsednik! 

- Pogledajte najnovije ćlanke -