PREDSTAVLJEN JE U NOVOM KLUBU: Veznjak napustio crveno-bele

On je već predstavljen u novom klubu koji je platio obeštećenje od 300.000 evra. Jamajčanin je potpisao ugovor na četiri godine. 

Kembel je u dresu Vojvodine odigrao 27 mečeva, postigao je četiri gola i imao dve asistencije. 

Ponikao je u lokalnom Habrou i u Evropu je stigao 2020. godine, a prvi klub mu je bio Grafičar. Kasnije je igrao i za Čukarički i Javor. 

 

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -