Kaća se porodila pre nekoliko dana, a juče je sa sinom Stefanom napustila “Narodni front”.
Pevačica Katarina Živković (35) juče je napustila porodilište “Narodni front” nakon što se pre nekoliko dana porodila i na svet donela svog prvog sina. Kaća i njen partner, kojeg krije od javnosti, odlučili su da naslednika nazovu Stefan.
Pevačica je bolnicu napustila bez nosiljke sa bebom, a kako je objasnila, nije želela da se njeno dete snima i slika.
Kaća je prvi dan provela u udobnosti svog doma, a kako prenose domaći mediji, njena porodica planira veliko slavlje povodom rođenja deteta. Na proslavu su pozvane brojne Kaćine kolege i prijatelji, a među njima je i voditelj Milan Milošević koji, nažalost, zabavi neće moći da prisustvuje.
– Čuli smo se naravno i pozvan sam na slavlje povodom rođenja Stefana, ali sam, nažalost, sprečen da dođem jer nisam u Srbiji. Nadoknadiću kada se vratim. Jedva čekam da vidim bebu uživo i da je malo nosim – rekao je Milan za “Telegraf”.
Milošević kaže da je ipak video Kaćinog naslednika, i to putem video poziva.
– Video sam malog princa i sav sam se raznežio koliko je to malo i slatko biće sa premedenim okicama. Smeje se non stop, baš je presladak – istakao je Milošević.
Na pitanje kako se Kaća snalazi u ulozi majke, rekao je:
– Nisam pitao Kaću kako se snalazi jer znam da je ovo sada njihovo vreme i sve je savršeno. Kaća je divna majka i tek će biti. Bebac će biti najsrećniji! Neka su zdravi i živi svi, a pricaću vam kako je protekao prvi susret sa Stefanom. Uživam i dalje na odmoru, a toliko me ispituju za Kaću i porođaj da imam osećaj kao da sam se ja porodio – izjavio je Milan kroz smeh za Telegraf.