Premijer Vučević sa ministrima ODAO POČAST žrtvama masakra u Ribnikaru (FOTO)

Vučević je u pratnji ministara Slavice Đukić Dejanović, Tomislava Momirovića, Dejana Ristića i drugih došao ispred Ribnikara kako bi položio cveće i odao poštu ubijenima u stravičnom zločinu 3. maja prošle godine. 

Podsetimo, predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić položio je jutros cveće u školi “Vladislav Ribnikar”. 

Miloš Vučević sa ministrima
Miloš Vučević sa ministrima / Izvor: Tanjug/Vladimir Šporčić

Miloš Vučević sa ministrima
Miloš Vučević sa ministrima / Izvor: Tanjug/Vladimir Šporčić

Obeležavavanje prve godišnjice zločina i komemoracije žrtava masovnog ubistva u školi “Vladislav Ribnikar” 3. maja 2023. godine počelo je tačno u u 8.40 u Ulici kralja Milutina 10, gde se dogodilo masovno ubistvo.

Miloš Vučević sa ministrima
Miloš Vučević sa ministrima / Izvor: Tanjug/Vladimir Šporčić

Miloš Vučević sa ministrima
Miloš Vučević sa ministrima / Izvor: Tanjug/Vladimir Šporčić

Za danas je organizovan program „Buđenje“, koji treba da označi početak višeslojnog procesa memorizacije, saopštio je Multidisciplinarni tim za uspostavljanje Memorijalnog centra u znak sećanja na žrtve.

Izvor: Srbija Danas

- Pogledajte najnovije ćlanke -