Prepoznatljive duge kose Milice Pavlović VIŠE NEMA: Pevačica Hristove godine dočekala uz novi vizuelni identitet (FOTO/VIDEO)

Promenu podelila sa svim ljudima koji je prate, a dodatno je zagolicala maštu svojim izdanjem u bikiniju.

Pevačica Milica Pavlović danas će proslaviti svoj 33. rođendan, a Hristove godine, odlučila je da dočeka uz novi vizuelni identitet.

Poznata dama skratila je kosu i pozirala je za društvenu mrežu Instagram u bikiniju.

– Ljudi kao što si ti vole ljude kao što sam ja – napisala je uz objavu čuvena “senjorita”.

Pethodnu noć, Milica Pavlović je provela radno u Severnoj Makedoniji, a šok transformacija se po svemu sudeći dogodila u jutarnjim časovima.

Popularna pevačica večeras će proslaviti svoj 33. rođendan u poznatom prestoničkom hotelu, a tada ćemo saznati da li je nova frizura perika ili je poznata dama, zaista, skratila kosu.

– Radujem se predstojećim koncertima. Nisam stala proteklih 12-13 godina, a posebno poslednje dve godine, svašta nešto mi se izdešavalo i na privatnom planu. Od starta sam želela da budem jasna, ja nisam singl pevačica, želim da imam albume. Trudim se da ne ličim ni na koga, ni vizuelno, ni u muzičkom smislu – istakla je Milica za portal Srbija Danas nedavno.

Pevačica Milica Pavlović je odrasla u idiličnom ambijentu Gornjeg Bunibroda, okružena neizmernom ljubavlju bake i deke za koje je bila izuzetno vezana, a nakon svih ovih godina mašta o blizini prirode i kupovini nekretnine koja će biti opasana zelenilom. 

To je i istakla nedavno kada je priznala da li joj nedostaje priroda i obrazložila svoje razloge. 

– Da, ja volim veliki grad i zahvalna sam velikom gradu koji me je dočekao raširenih ruku i pružio mi sve što može Beograd da pruži, ali volela bih da doživim da imam jednu kućicu, ne mora na dva sprata, jedno parče dvorišta. Ne znam zašto, verovatno zato što sam odrasla na selu sa kućom i dvorištem. Negde u meni je ostalo to da volim da imam svoje parče zemlje – ispričala je Milica. 

Nedavno je popularna pevačica obnovila bakinu i dekinu kuću u kojoj je odrasla i u kojoj i dan-danas voli da provodi slobodno vreme, na šta je posebno ponosna: 

– Kako mi kažemo na jugu Srbije: “Ne želim da zaboravim na dedovinu svoju”. Želim da to bude jedna oaza mira gde ćemo se sakupljati moja porodica i ja i da ostane mojoj porodici kao nešto lepo i da uživaju u tome. I da su, kao što znam da jesu, ponosni na to da je njihova Milica zaradila i poželela da kad zaradi ne zadrži sve za sebe nego da jednostavno i porodici pokloni nešto u čemu mogu da uživaju. Iako mi oni nikada u životu nisu potražili novac, nikada, nikada – naglasila je pevačica.

- Pogledajte najnovije ćlanke -