PRETIO JE DA ĆE DA “IZGORE ŠIMANOVCI”: Gde je danas i čime se bavi Haris Ćato? (Foto)

On je bio jedan od učesnika koji je obeležio ovaj talent šou rijaliti, ali je u prvi mah bio razočaran.

Haris Ćato, učesnik nekada veoma popularnog šou programa “X Factora Adria”, ostao je upamćen kao vrlo talentovani mladi pevač, čija je mentorka bila Emina Jahović, ali i neko ko je plakao tokom emisija, te pretio produkciji rečima “Da izgore Šimanovci”.

Posle završetka emitovanja serijiala, Haris napustio Bosnu i Hercegovinu te se vratio u svoj rodni grad Hamburg. Tu je nastavio svoj život i dalje školovanje.

– “X Factor” danas prvenstveno vidim kao jednu divnu uspomenu kroz koju sam imao priliku upoznati mnoge ljude različitih profila, sa različitih strana Balkana i sveta, te ostvariti prijateljstva koja traju i danas. Da se mogu vratiti u prošlost i promeniti nešto, definitivno bih prešutio par stvari koje sam rekao (smeh)- rekao je Haris.

Završio je srednju školu u Sarajevu. Gimnazija Obala bila je njegov izbor, a nakon toga se odlučio vratiti u svoj rodni grad, Hamburg.

– Trenutno pjevam sebi, i još par specijalnih ljudi za ćeif. Ne mnogo više od toga. Tu i tamo se snimim onako mobitelom, pa ako mi se svidi postavim neki kratki snimak ili na Instagram ili TikTok, ali u većini slučajeva vide obrišem jer su upitnog audio i video kvaliteta. Da, kao što već rekoh, imam planove ponovo se ozbiljnije posvetiti muzici, samo ovaj put samostalno i na drugačiji način. “X Factor” mi je dao priliku da upoznam neke mnogo kvalitetne producente s kojima bih više nego išta volio uraditi i objaviti nešto. Mislim da je pitanje vremena- pojašnjava Haris za dobarportal.

- Pogledajte najnovije ćlanke -