PREVAREN Saša Popović – Čelnik “Granda” se HITNO obratio i izneo detalje: “Ako ga PUSTIMO…”

On se javno oglasio i izneo u kakvoj se situaciji zadesio.

Kreativni direktor Grand produkcije, Saša Popović, otkrio je izazove sa kojima su se suočavali tokom onlajn audicija za “Zvezde Granda”, te je naglasio kako su visoki kriterijumi ključ za izbor novih talenata.

Tokom prethodnih sezona, “Zvezde Granda” su sprovele audicije u onlajn formatu, što je predstavljalo značajan izazov za čelnike produkcije u proceni talenata. 

Sada je čelnik produkcije progovorio o anegdotama i prevarama koje su se dešavale za vreme takvih audicija. 

– Devojke se lepo našminkaju, pa samo glavu im vidim. Pa, ko zna, možda su 100 puta ponavljali pesmu do idealne varijante i ja onda pogledam i kažem “Uf, baš je super i dobro peva,” i onda ona dođe ovde i mi vidimo da to nije to što smo videli onlajn – izjavio je Popović, naglašavajući kako su se čelnici često mogli prevariti u odabiru takmičara.

Kriterijumi za izbor novih zvezda 

Popović je istakao važnost procene potencijala kandidata za napredak, uz napomenu da su strogi kriterijumi neophodni za uspeh u šouu:

– Moje je da procenim da li taj kandidat, ako ga pustimo, može da napreduje. Manje, više, ja ih sve i znam, osamnaest godina radim “Zvezde Granda”, i sada čekamo nove generacije. Sada su stasali oni koji su se takmičili u “Klincima” i oni sada čine kostur – objasnio je Popović.

Pobednica 17. sezone “Zvezda Granda”

Finalna večer 17. sezone donela je pobedu Šejli Zonić, koja je osvojila najviše glasova publike. Saša Popović je izrazio zadovoljstvo organizacijom i čestitao pobednici i njenoj mentorki:

– Narod je rekao svoje, mi smo kao produkcija prezadovoljni samom organizacijom. Čestitam Šejli još jednom, apsolutno je zaslužila da se nađe na tronu, čestitam i njenoj mentorki Ceci – rekao je Popović za “24sedam”, pojavivši se na finalnoj večeri sa štakama.

Iako su onlajn audicije donele izazove, Grand produkcija nastavlja sa visokom posvećenošću pronalaženju i podršci novih muzičkih talenata. Sa nestrpljenjem se iščekuju sledeće generacije koje će se okušati na sceni “Zvezda Granda”.

Šejla nakon poede

– Ja sam trenutno u šoku, ostvarila sam ono za šta sam se jako dugo borila. Svi mi kada se prijavimo očekujemo da ćemo pobediti, tako da bih lagala kada bih rekla da nisam – rekla je Šejla.

– Pobedu posvećujem svojem radu, trudu, zalaganju, suprugu i porodici, a naravno i sebi – dodala je ona.

Na pitanje koja je najvažnija lekcija koju je naučila od Cece, Šejla je odgovorila sledeće: 

– Bilo je puno lekcija, sada baš ne mogu tačno da se setim ali znam da mi je govorila “Nemoj nikada da budeš skromna, pokaži ono što jesi i budi autentična” – rekla je pobednica.

– Ne mislim da treba da me porede sa Džejlom, ona je ipak svakako mlađa koleginica koju ja izuzetno cenim – zaključila je. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -