Neodoljiv prizor, koji je snimljen danas u autobusu gradskog prevoza, oduševio je društvene mreže.
Pas je kulturno ušao na prednja vrata, gde je ostao da sedi i čeka mirno svoju stanicu. Korisnici su se složili da neodoljivijeg putnika nikada nisu zatekli.
– Jako lep gest vozača 101 – stoji u opisu fotografije koja je podeljena na Instagram stranici “moj_beo_grad_”, na kojoj se vidi kako se dobroćudni pas vozi gradskim prevozom.
“Svaka čast za vozača”, “Veliki naklon ovom gospodinu sa dušom”, “I on ima dušu”, “Uvek ima dobrih ljudi”, “Obezbeđenje i suvozač”, samo su neki od komentara ispod fotografije.
iIzvor: Srbija Danas/Blic/Marija Sušić