PROMENA PLANA! Nakon osvojenog zlata u Parizu Novak se ne vraća u Srbiju

Srbin je ipak odlučio da ode u Crnu Goru gde želi da se odmori sa porodicom i prijateljima, pa tek onda da dođe u Beograd.

Tu će biti na dočeku koji će biti organizovan srpskim olimpijcima.

Novak je u poslednjem trenutku odlučio da privatnim avionom ode u Crnu Goru odakle je i krenuo u pohod na olimpijsko zlato.

Njega je i osvojio pobedom nad Alkarazom.

Tako je doneo Srbiji drugo odličje na Igrama u Parizu, i to najsjajnije. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -