PROŠLI SMO MNOGO TOGA: Kalulu se oglasio posle plasmana Partizana u Ligu šampiona

Turbulentnu sezonu, prepunu uspona i padova, crno-beli će završiti na vicešampionskoj poziciji, iako su bili i lideri na tabeli Superlige.

 Uspeh ili ne, pitanje je o kome raspravljaju navijači crno-belih.

Ako pitate igrače, oni su uglavnomzadovoljni postignutim. Tako na primer Aldo Kalulu ne krije oduševljenje plasmanom u kvalfikacije za Ligu šampiona. 

On se oglasio na društvenim mrežama i istakao da je pnosan i srećan:

– Prošli smo kroz mnogo toga ove sezone, ali ovaj tim i naši navijači nikada ne odustaju… Večeras ima na šta da se ponosimo, Partizan se vraća u Ligu šampiona – napisao je Kalulu

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -