Prvo oglašavanje spolja nakon navoda da je Janjušu pozlilo i da su ga izneli: “Ona je najgora žena koja je ušla”

Na devojačkoj večeri su preneli Aneli navode da Janjuša nose, a sada je Marija Kulić javno prokomentarisala ponašanje Ahmićeve i Uroša Stanića

Iako ove godine nije bila deo rijalitija, Marija Kulić i dalje drži pažnju javnosti svojim oštrim komentarima i neposrednim stilom. Poznata po tome što ne bira reči, Kulićeva redovno se oglašava na društvenim mrežama, komentarišući aktuelnosti iz Pinkovog rijalitija i šire. Iako je prvobitno komentarisala samo učešće svoje ćerke Miljane, nije odolela da ne prokomentariše i druge događaje koji intrigiraju javnost, jer, kako kažu njeni pratioci, žele da čuju šta Marija misli.

Kulićeva ovih dana ne prestaje da komentariše slučaj Aneli Ahmić i njen prekid trudnoće.

Iako je imala žensko razumevanje prema Aneli dok je bila trudna i dok je bila ostavljena na milost i nemilost od strane Janjuša, Marija Kulić sada žestoko napada Ahmićevu. Ona ukazuje na to koliko je ona igrala i veselila na devojačkoj večeri, te tvrdi da su njena tuga i depresija nakon prekida, bili potpuno lažni.

Takođe se mnogo među fanovima i u grupama komentariše trenutak kada su elitarke na devojačkoj večeri prenele Aneli da je Janjušu, navodno, pozlilo.  

– Aneli, Janjuša nose. Nije mu dobro – saopštila je Miona Jovanović Aneli. Aneli i Uroš Stanić, koji je doskoro bio blizak prijatelj Janjušu, potpuno su bili hladni (snimak možete da pogledate klikom OVDE)

Marija nije mogla da ne iskomentariše ponašanje Ahmićeve, a ni Uroša, pa je napisala:   

Koferašica nije đuskala, nego je skakala do plafona, a da, da zaboravi probleme. I Uroš je vrti najjače da bi zaboravila. Našla vreća zakrpu. Zato se i našli. Ona najgora žena koja je ikada ušla, misleći na spoljni svet. On najgori muškarac – napisala je Marija Kulić. 

Podsetimo, Janjuš se vrlo brzo vratio u program nakon navoda Mione da su ga nosili jer mu se slošilo. 

On je nedavno u emisji potvrdio da nikad nije bio zaljubljen u Ahmićevu.

Najveća laž je vezana za Aneli da sam bio zaljubljen u nju i da me interesovala, tu sam baš pogrešio i baš sam se pogrešio. Ja sad priznajem da me nikad nije zanimala, došlo je vreme pred kraj da kažem istinu. Najveća laž od ljudi je kada su ljudi govorili da sam zaljubljen u Aneli i da me ona interesuje. Ja ništa nisam slagao ni za šta -rekao Janjuš.

Marija usvojila psa

Marija Kulić nedavno je obradovala svoje pratioce vestima o novom članu porodice Kulić. Naime, porodica je nedavno usvojila štene koje je Marija predstavila javnosti putem društvenih mreža. Fotografija kuce brzo je privukla pažnju, a Marija je otkrila da je štene dobilo ime Azra.

Kao poznata ljubiteljka životinja, Marija je već istakla svoju neizmernu ljubav prema kućnim ljubimcima, nazivajući Azru svojom “dušičkom”. Nije teško zamisliti da je najviše radosti zbog novog člana porodice osetio mali Željko, koji će sigurno uživati u igri sa svojim novim prijateljem.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku.

- Pogledajte najnovije ćlanke -