“Psihička tortura ostaje za ceo život” Paula progovorila o RASKIDU VERIDBE s Filipom Đukićem, učinio neoprostivo?

Poznato je da su se Filip i Paula stalno slikali i da su njihovi fanovi obožavali što su jako aktivni na društvenim mrežama, kao i da su važili za jedan od najlepših parova na estradi, ali izgleda da je realno u četiri zida drugačija od onoga što su pokazivali na društvenim mrežama.

Bivši rijaliti učesnici Paula Hublin i Filip Đukić raskinuli su emotivnu vezu krajem prošle godine, Filip je ostao u stanu u kom su živeli, dok se ona vratila u Hrvatsku.

Ona je progovorila o bivšem vereniku i otkrila koji je bio razlog njihovog rastanka, te i kako se sve odigralo pre nešto više od pola godine.Iako su važili za jedan od najskladnijih parova na našoj sceni i mnogi su im predviđali brak, ipak se desio krah ljubavi.

Ona je nedavno gostovala u emisiji “Car Cast sa Va Vanom” i tom prilikom obelodanila detalje njihovog odnosa i zbog čega je njihov razlaz bio buran.

 – Drago mi je ako me je zaboravio, ja često upijam tuđu energiju i onda počnem da se ponašam kao drugi ljudi- rekla ja Hublinova.

 – Da li si pobegla od njega glavom bez obzira – pitala je voditeljka.

 – Jesam, ja sam sve stvari spakovala i zvala drugaricu koja me je tada ohrabrila. Svi su mi u tom trenutku pomagali i bili uz mene. Fizičkog nasilja nije bilo, ali je psihička tortura mnogo gora od fizičke torture. Ako te neko udari imaš modricu koja ti prođe za par dana, a ako te neko psihički ubija to ti ostane za ceo život. Burno je reagovao kada sam pobegla i nije to očekivao, puno se tu stvari dešavalo preko kojih sam ja prelazila i praštala – rekla je Paula Hublin u pomenutoj emisiji.

Prva izjava nakon raskida

– Filip i ja smo se rastali u prijateljskom odnosu koji se završio. Nije mi čestitao ni na čemu, iskreno nisam ni očekivala. Nikakve uspomene me ne vežu za njega. Pristen koji sam dobila od njega je i dalje kod mene i nosim ga – rekla je pevačica, te otkrila šta ima novo kod nje na ljubavnom planu:

 – Situacija na ljubavnom planu je nikakva, ne zanimaju me muškarci ni pola posto. Fokusirala sam se na sebe, da napravim nešto u svom životu, muškarci su me do sada samo sputavali i na kraju ono ništa. Trenutno me niko ne zanima, i neće još dugo vremena – zaključila je Paula za portal Srbija Danas.

Planirano venčanje

– Sledeće godine, na proleće, kraj meseca, na moj rođendan, planiramo da napravimo svadbu. Neće biti klasična svadba, u crkvi se nećemo venčati. Napravićemo nešto po svom, biće kao da si na festivalu – rekla je tada Paula, dok je Filip dodao:

– Sve će biti po našem ukusu, ne volim sve one običaje, kupovina mlade, gađanje jabuke, nisam taj tip i to se vidi po mom izgledu. Nismo u tom fazonu.

Ukoliko želite da saznate još najsvežijih vesti o učesnicima rijalitija “Zadruga”, možete ih pronaći na OVOM linku. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -