Policija je na licu mesta.
Večeras se dogodila pucnjava u Novom Sadu i jadna osoba je lakše povređena.
Pucnjava se dogodila oko 21 čas na Bulevaru patrijarha Pavla.
– Kako nezvanično saznajemo, došlo je do obračuna više lica na uglu Jovana Popovića i Ilariona Ruvarca – stoji u objašnjenju snimka.
– Jedno lice je navodno je upotrebilo vatreno oružje.
Jedna osoba je u bekstvu. Policija je na licu mesta.
Izvor: Srbija Danas/M.A.