PUNO SREĆE I USPEHA U NASTAVKU KARIJERE: Partizan se oprostio od trojice igrača

KK Partizan je odlučilo da potpuno renoviraju tim za predstojeću sezonu. Tako, doskorašnji kapiten Kevin Panter napustio je klub i prešao u redove Barselone, baš kao i Zek Ledej koji je potpisao ugovor sa milanskom Olimpijom.

Sada su u klubu odlučili i da se zvanično oproste od još tri stranca kojima je istekao ugovor i sa kojima se ne planira nastavak saradnje.

To su Poljak Mateuš Ponitka, i Amerikaci Pi Džej Doužer i Frenk Kaminski.

– Nakon isteka ugovora za sezonu 2023-24, trio Ponitka, Kaminski, Doužer napušta crno-bele. Momci, Partizan vam želi puno sreće i uspeha u nastavku karijere – stoji u objavi kluba.

U klub su do sada stigli Vanja Marinković, Ife Lundberg i Frenk Nilikina, a pominju se i dolasci Tajrika Džonsa, Isaka Bonge, Sterlinga Brauna, Marija Nakića, Arijana Lakića.

- Pogledajte najnovije ćlanke -