RANIO DETE (15), PA POBEGAO KUĆI! Muškarac (54) sa Kalemegdana sakrio vazdušnu pušku u ormar

Beogradska policija ekspresno je uhapsila muškaraca (54) koji je juče oko 8 sati ujutru teško ranio devojčicu (16) na Kalemegdanu, a po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva odredila zadržavanje do 48 sati.

Dete je upucano iz vazdušne puške na putu ka školi.

Nezvanično, nakon pucnjave policija je identifikovala pucača i došla u njegov stan. Osumnjičeni vazdušnu pušku je nakon ranjavanje devojčice sakrio u orman u spavaćoj sobi.

Vatreno oružje mu je oduzeto, a on priveden. U spavaćoj sobi nađena je i municija.

Devojčica nalazi se na Institutu za majku i dete gde će biti operisana jer joj zrno ostalo u nozi.

Istragu vodi Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu.

Kako “Telegraf.rs” saznaje, devojčica je izjavila da je upucana na putu do škole i da nije videla napadača.

Ona je u svesnom i stabilnom stanju primljena u bolnicu.

Srbija Danas/Telegraf

- Pogledajte najnovije ćlanke -