“Raskid je bio najbolja opcija” Prvo oglašavanje Slavice Ćukteraš nakon razlaza sa di-džejom, ovo je PRAVI razlog

U svojim javnim istupima Slavica je pričala da je za sebe našla pravog muškarca.

Pevačica Slavica Ćukteraš raskinula je vezu sa Vladimirom Aćićem, novosadskim di-džejeom, sa kojim je u ljubavnom odnosu bila nešto više od godinu dana.

Slavica Ćukteraš potvrdila je vest o raskidu sa Vladimirom za domaće medije, pa progovorila o razlozima rastanka.

– Nismo se razumeli u mnogim stvarima, raskid je bio najbolja opcija. Ovo je period kada želim da se posvetim ćerkici i karijeri. Konačno sam našla odlične autore, dve ozbiljne pesmetine i posvećena sam tome. O Vladimiru ne želim da govorim za medije, hvala vam što poštujete moju odluku – rekla je pevačica.

Da podsetimo, Slavica Ćukteraš je pevačica koja se proslavila pre tačno dve decenije u takmičenju “Zvezde Granda”.

– Ona je mogla mnogo više da napravi u muzici. Nismo krili da smo bili u vezi jer je to bila ljubav, ali se završila. Slavica je meni draga i za nju me vežu lepe uspomene – rekao je on tada.

Slavica Ćukteraš tražila stručnu pomoć

– Dobro sam, jer znam da imam snage. Prošle godine nisam bila dobro. Kada je sve to započinjalo sudski da se odvija, nisam ni u najluđim snovima mogla da zamislim da to meni može da se dogodi. To je takav jedan emotivni udarac, bol. Morala sam sama da se borim, da dete ne primeti, ali da ne primete ni hijene oko mene. E, onda kad sam došla sebi, i kad sam stvarno nivelisala sebe, onda mogu da izvedem javno i onako trezveno da kažem, bez zle krvi, bez napada na bilo koga da li se druga strana ljuti ili ne, ali to je jedna činjenica i istina je da smo mi na sudu za starateljstvo – kaže Slavica Ćukteraš gustujući u emisiji “Blic dan”.

Pevačica ističe da na svu sreću postoje stručna lica kako da prebrodi ove trenutke.

– To je strašno, sama pomisao, ali ja bih slagala kada bih rekla da u nekom momentu nije prošla pomisao kroz moje telo i osećaj da moje dete nije porad mene. Kroz suze se borim sa tim. I dalje ja neću ništa reći ružno o njemu zato što je to otac mog deteta. Otac Viktorije. Nažalost, prljav veš mi iznosimo na sudu. Kako to izgleda, to znaju te sudije i naši punomoćnici. Ali ovako javno nikad ništa. Jer opet iz svega toga izrodilo se jedno divno biće, to je naša ćerka. Sad svako ima pravo da traži starateljstvo, da navodi ovo ili ono. Neki su mi rekli da sam luda što to radim, ali ja sam rekla da verujem u institucije. Idem pošteno, redovno sa odazivam socijalnim službama kada treba, sve kao svaki drugi građanin i ne želim da se osetim tu privilegovanom jer to je velika bol, tu sve žena treba da budu iste. 

- Pogledajte najnovije ćlanke -