“Rodio se još jedan tetkin anđeo” Bojana i Mirko Šijan nazdravljaju RAKIJOM – uputila emotivnu poruku sestri Bogdani nakon porođaja

Danas je važan dan za porodice Rodić i Ražnatović. Već su počeli da nazdravljaju i da slave dolazak još jednog naslednika.

Supruga Veljka Ražnatovića, Bogdana Ražnatović, danas se porodila i na svet je donela sina kojem su dali ime Isaija. Ona se porodila carskim rezom u privatnoj klinici, a porođaj je protekao u najboljem redu.

Ceca Ražnatović i Veljko su danas došli u posetu kod Bogdane i Isaija, a potom su u bolnicu stigle Cecina sestra, Lidija Ocokoljić i Bogdanina majka i sestra, Danijela i Nataša Rodić.

Bogdanina druga sestra, Bojana Šijan, je njoj i Veljku javno čestitala dolazak sina, putem društvenih mreža.

Bojana i njen suprug, Mirko Šijan, su nazdravili rakijom i sve su to podelili na Instagramu.

– Rodio se još jedan tetkin anđeo, Isaija. Veljko i Bogdana volim vas – napisala je Bojana u opisu fotografije.

Bogdanina majka, Danijela, je po dolasku u porodilište razgovarala sa pripadnicima sedme sile.  Otkrila je kako je protekao porođaj i kako se njena ćerka oseća.

– Super je Bogdana, sve je hvala Bogu u najboljem redu – istakla je Danijela, a na Veljkov komentar da je Isaija liči na Ražnatoviće, ona je odgovorila:

– Menjaju se – rekla je kroz osmeh.

- Pogledajte najnovije ćlanke -