SANJAJ, USTANI – POSTIGNI! REBRAČA NA KAMPU PORUČIO DECI DA NIKAD NE ODUSTAJU

Ovo je nastavak sjajne saradnje sa Fondacijom Mozzart i drago mi je da je toliko klinaca želelo da trenira sa nama

Sanjaj, pa ustani i postigni! To je poruka koju je Željko Rebrača odavno poslao na otvaranju terena koji nosi njegovo ime u naselju Stepa Stepanović, a baš odatle su neki novi klinci krenuli stopama čuvenog „Bananamena“. Akademija Rebrača i Fondacija Mozzart u junu su organizovali otvoreni čas u Stepi, a petoro najboljih dobilo je priliku da usavršava svoje veštine i na kampu na Zlatiboru.

Mladi košarkaši su imali sve potrebne uslove za kvalitetan rad i razvoj, od vrhunskog stručnog kadra, pravilne ishrane, pa do segmenata koji se fokusiraju na psihološku pripremu kao izuzetno važan činilac za formiranja vrhunskih sportista. 

 – Možemo da budemo zadovoljni organizacijom kampa. Kod nas je uvek bilo i uvek će biti dece koja su talentovana. Ali pokušavamo da radimo na motivaciji i disciplini. Ni ja kao klinac nisam bio motivisan svaki dan, ali sam morao da budem disciplinovan da bih ostvario cilj. Upravo na tome radimo sa njima i trudim se da im prenesem svoje iskustvo u tom delu. To je jedna od najvažnijih stvari, da nađu motivaciju kako da idu dalje – istakao je Rebrača.

Naš proslavljeni košarkaš i osvajač brojnih odličja na najvećim takmičenjima na kraju je mališanima poručio da je važno da nikada ne odustaju i zahvalio  Fondaciji Mozzart na velikoj podršci.

 – Na otvorenom času smo imali veliki broj dece, vladalo je veliko interesovanje za odlazak na kamp. Ovo je nastavak sjajne saradnje sa Fondacijom Mozzart i drago mi je da je toliko klinaca želelo da trenira sa nama – zaključio je Rebrača.

 

- Pogledajte najnovije ćlanke -