ŠANSA ZA PARTIZAN: Ilić odlazi na pozajmicu

Fudbalski klub Bolonja poslaće Mihajla Ilića na pozajmicu ovoga leta. Mladi srpski reprezentativac je pre šest meseci stigao u Italiju iz Partizana, ali od tada nije odigrao ni minut, tako da je ovo bilo očekivano.

Ipak, za sada nije poznato u koji će klub ići na pozajmicu, ali svakako ne ostaje u Bolonji barem u narednoj polusezoni.

Ilić (21) je pre dolaska u Bolonju u seniorskom fudbalu nastupao samo za Partizan, za koji je odigrao 32 utakmice.

Naravno, ukoliko želi da zadrži i poziciju u mladoj reprezentaciji Srbiji za njega je bolje da negde ode i da igra umesto da samo trenira u nekom klubu.

Možda je ovo šansa i za Partizan, ali veća je verovatnoža da bude prosleđen negde u Italiju kako bi ga imali “na oku” čelnici bolonje.

- Pogledajte najnovije ćlanke -