Šapić osudio blokadu saobraćajnica u Beogradu: “To ne sme da se dozvoli, ulazi se u anarhiju”

Gradonačelnik Beograda, Aleksandar Šapić, osudio je sinoćne proteste u kojima su blokirane ključne saobraćajnice, upozoravajući na opasnost od anarhije i narušavanja svakodnevnog života građana.

Gradonačelnik Beograda, Aleksandar Šapić, oštro je osudio sinoćne proteste u glavnom gradu Srbije, u kojima su demonstranti blokirali nekoliko ključnih saobraćajnica, remeteći svakodnevni život Beograđana.

Govorio sam i ranije, kada mnogi i iz vladajuće većine nisu bili za intervenisanje kad se blokiraju saobraćajnice i ugrožava funkcionisanje grada, da to ne sme da se dozvoli, jer time se ulazi u anarhiju. Ponoviću i sada. Očekujem da policija održi javni red i mir i da je jedno protestvovati, a potpuno nešto drugo remetiti svakodnevni život i blokirati vitalne saobraćajnice. Osuđujem svaku vrstu blokade saobraćajnica u našem gradu i maltretiranje Beograđana – istakao Šapić.

- Pogledajte najnovije ćlanke -